Az Ahai Shopping egy olyan webshop, ami az egész világon ingyenes kiszállítás mellett árulja divatos ruháit. Érdemes megnézni a 9.99$-os kínálatukat!
1. Amennyiben több mint 100 jelentkező lesz 2 nyertes 30 $ értékben választhat ruhát:
- 1 darabot 9.99 $-os kollekcióból: INNEN
- 1 darabot a 19.80 $-os kollekcióból: INNEN
2. Amennyiben kevesebb mint 100 jelentkező lesz 2 nyertes 15 $-os kupont fog kapni. (Ez csak 100 $ feletti vásárlásnál lehet felhasználni, így hajtsunk a 100 jelentkezőre :D )
A feltételeket az Ahaishopping.com szabta meg.
1. Lájkold őket FB-on: https://www.facebook.com/Ahaishopping21
2. Köved őket Google+-on (ha a google friend segítségével követsz engem, akkor ezt külön regisztráció nélkül is meg tudod tenni): https://plus.google.com/106350956726822110638/posts
3. Látogass el az AhaiShopping oldalára, és válaszd ki a kedvenc ruhadarabodaT
Jelentkezési határidő: szeptember 17.
Kétszer nem lehet jelentkezni? :D Nem tudok választani 2 mesés ruha közül :(
VálaszTörlésKésőbb is ráérsz kiválasztani, a linket azért kell megadni, mert feltétel, hogy ellátogass az AhaiShopping oldalára, és ők így ellenőrzik. :)
TörlésItt kell kommentben jelentkezni? Mert akkor megvan a like, a követés és a linkek: http://www.ahaishopping.com/ahaishopping-2690-Lip+print+long-sleeved+shirt+8678.html
VálaszTörléshttp://www.ahaishopping.com/ahaishopping-6212-Lace+Dress+9025+White.html
:)
A kérdőívet kell kitölteni, amit a bejegyzésben találsz :)
TörlésBocsi, látom, tegnap valamiért nem adta ki a gépem:D
Törlésúú van jópár nagyon szép ruhájuk :D
VálaszTörlésSzinte lehetetlen választani.. :) Nagyon jó kis nyereményjáték!
VálaszTörlésÉn is jelentkeztem :) :$
VálaszTörlésA kedvenc ruhadarabod linke mezonèl, a kèt megadott mappàbòl kivàlsztott kèt ruhàt kell megadni?
VálaszTörlésigen, onnan :)
Törléslinkje*
VálaszTörlésEzt a megjegyzést eltávolította a szerző.
VálaszTörlésÉn is jelentkeztem de a kedvenc ruha linjét nem a megadott mappákból választottam az probléma? (töltsem ki újból a lapot?)
VálaszTörlésJó lenne, ha újra kitöltenéd, a megadott mappából kell választani. Köszi és sok sikert! :)
TörlésSzia! Ki/kik lettek a nyertesek? Nem talalom sehol.
VálaszTörlés